<

Akce

1.NAROZENINY PUOR NÁROĎÁK

Již tento pátek 19.1. slavíme 1. narozeniny naší restaurace. S námi přijde slavit osobně i Jan Becher s přáteli. Na každého z Vás čeká namražená Becherovka, zábava, dárky, naše jedinečná, tanková Plzeň a vše co patří k naší originální restauraci Nároďák. Následně můžete pokračovat v baru Kakadu, kde hraje Milan Krajíc se svou kapelou. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Beaujolais Nouveau 2017

Na čvrtek 16.11. pro Vás připravujeme ochutnávku mladého Beaujolais a tradičních kulinářských specialit. Přijďte ochutnat nejlepší mladé Beujolais v Čechách, kdykoliv během druhé poloviny listopadu (do vyprodání poslední lahve). Těšíme se na Vaší návštěvu. 

OSLAVA 1.VÁRKY PILSNER URQUELL

Přijďte s námi oslavit velký den tohoto skvělého moku, který proslavil naši zemi po celém světě. Budete mít jedinečnou možnost potkat se a vyfotografovat se sládkem pivovaru. V rámci oslav uvítáme slavnostní průvod v kostýmech a ochutnáte nefiltrovaný ležák přímo z dřevěného soudku. Bude pro Vás připravena soutěž v bednářském umění za skvělé ceny a mnoho dalšího. Přijďte se pobavit a užít si dobrou náladu u nás v Nároďáku.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

SPECIALITY KARLOVARSKÉHO KRAJE

Přijďte si vychutnat do Nároďáku vybrané speciality našeho kraje.

Pro více informací prosím klikněte na obrázek.

Svátek Svatého Patrika aneb Nároďák v zeleném!

Pro více informací prosím klikněte na obrázek vpravo.alert success

Vaše žádost o rezervaci byla odeslána,
vyčkejte na potvrzovací email.alert success

Děkujeme, vaše rezervace byla úspešne odeslána.