<

Akce

Country Legends 15.12.2018

Country Legends zahrají songy, které proslavili Johnny Cash, Willie Nelson, Glen Campbell, Merle Haggard, Dwight Yoakam, Michal Tučný, Chuck Berry, Bobby Bare.... Více informací o akci najdete na přiloženém plakátu.

 Rezervácie:

+ 420 353 408 523 restaurant@narodak.eu

Galavečer boxu 2018

Ke 100. výročí vzniku Československa jsme pro Vás připravili velmi atraktivní mezistátní utkání Česká republika : Slovensko. Předprodej vstupenek již probíhá, výhradně v naší hotelové recepci. Více informací o tomto svátku boxu v K.Varech najdete ZDE. Video z našeho II. Galavečera boxu je ZDE

Beaujolais Nouveau 2018

Na čvrtek 15.11. pro Vás připravujeme mladé Beaujolais. Přijďte ochutnat nejlepší mladé Beaujolais v Čechách, kdykoliv během druhé poloviny listopadu (do vyprodání poslední lahve). Těšíme se na Vaší návštěvu. Rezervácie:

+ 420 353 408 523 restaurant@narodak.eu

OSLAVA 1.VÁRKY PILSNER URQUELL

Přijďte s námi oslavit velký den tohoto skvělého moku, který proslavil naši zemi po celém světě. Budete mít jedinečnou možnost potkat se a vyfotografovat se sládkem pivovaru. V rámci oslav uvítáme slavnostní průvod v kostýmech a ochutnáte nefiltrovaný ležák přímo z dřevěného soudku. Bude pro Vás připravena soutěž v bednářském umění za skvělé ceny a mnoho dalšího. Přijďte se pobavit a užít si dobrou náladu u nás v Nároďáku.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

SPECIALITY KARLOVARSKÉHO KRAJE

Přijďte si vychutnat do Nároďáku vybrané speciality našeho kraje.

Pro více informací prosím klikněte na obrázek.

Svátek Svatého Patrika aneb Nároďák v zeleném!

Pro více informací prosím klikněte na obrázek vpravo.alert success

Vaše žádost o rezervaci byla odeslána,
vyčkejte na potvrzovací email.alert success

Děkujeme.